Sağlam Yapılar,Sağlam Temeller
Tüm konutlarda en güvenli yapı sistemlerinden biri olan perde kolon sistemi ve beton / demir kalitesinde üstün nitelikli ürün tercihimiz ile hayatınız bizim için önemlidir.
Sevgi, Huzur, Mutluluk
Kapı komşunuz; huzur... Seçkin komşularınızın olacağı EKE EVLERI'nde sosyal olanaklar, toplu aktiviteler ile komşularınızla daha yakın ilişkiler kuracaksınız.
Akıllı Yatırım Aracınız!
Eke Evleri'nde şehrin, inşaat projeleri açısından gelecek vaad eden bölgelerinden biri olan Kurtköy'e dikkat çekiyoruz. Bugüne kadar hiç bir yatırım projesinde yanılmayan Eke İnşaat size EKE EVLERI ile karlı bir yatırımı garantiliyor.
Kurtköy'ün En Akıllı Evleri
Hayatınızı kolaylaştıracak olan akıllı ev teknolojisiyle EKE EVLERI'nde tanışacaksınız. Akıllı ev sistemleri alt yapısıyla, hayatınızı kolaylaştıran tüm teknolojik olanaklarını sizin için bir araya getirdik. Günlük yaşamınızda güvenli ve konforlu bir hayat sürdürmeniz için çalışıyoruz. Bir Eke İnşaat klasiği olan Akıllı Ev'in size sundukları; Kablosuz İnternet, Uydu Altyapısı, Kamera Görüntü Sistemleri, Otomatik Aydınlatma Sensörleri, Daire İçi Panolar, Görüntülü Diafon Sistemleri.
Dış Mekan ve Sosyal Olanaklar
Sizin ve çocuklarınızın gün boyu spor aktivitelerine katılabilmesi, dinlenebilmesi ve eğlenebilmesi için sunmuş olduğumuz tüm sosyal alan aktiviteleri ile rahatınız bizim için çok önemli. Ağaçlandırılmış doğa ortamında çocuklarınız için oyun parkı, aileniz ile keyifli akşamüstleri için yemyeşil bahçe..
Gözde Yaşam Merkezlerinden Biri Haline Gelen Kurtköy'de;
Güven, konfor ve çağdaş yaşamın buluştuğu yeni bir konut projesi oluşuyor. EKE EVLERI ile şehir merkezinde, gündelik yaşamın tüm olumsuzluklarından uzak olacaksınız. Özel insanlar için kusursuz olarak tasarlanmış, teknolojik altyapısı ve güvenlik donanımları ile ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayan, hayattan keyif almanıza olanak sağlayan EKE EVLERI; yaklaşık 4 dönüm üzerine kurulmuş bir yaşam kampüsü olarak Kurtköy/Pendik'te parlıyor..
   
ANASAYFAEKE EVLERİPROJE TANITIMIHAYALİNİZDEKİ EVÖRNEK DAİREDAİRE PLANLARIİLETİŞİM
Şeyhli Mah. Ankara Cad. No: 231 Pendik / İstanbul
Tel : (0.216) 378 25 14 (Pbx) / Faks : (0.216) 378 73 84
COPYRIGHT (C) EKE İNŞAAT TÜM HAKLARI SAKLIDIR. TASARIM SERKAN AKKUŞ